Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSСереда, 04.10.2023, 10:56

Піщанський ліцей Красноградської міської ради

Форма входу
Меню сайту
Пошук

https://legalaid.gov.ua

http://www.unicef.org/ukraine/ukr/

www.mon.gov.ua

http://pedpresa.ua

II

                        2021/2022 н.р.

АНАЛІЗ СТАНУ РОБОТИ УЧНІВСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ ЗА 2020/2021 нг.р.

                                                                2022/2023 н.р.

АНАЛІЗ СТАНУ РОБОТИ УЧНІВСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ ЗА 2021/2022 нг.р.

Лідерський актив ради "Старшокласник" та ради дружини

Гнатенко Анастасія - голова ради "Старшокласник"

Шость Анна - голова ради дружини

Статут Учнівського самоврядування

Статут учнівського самоврядування Піщанського ліцею. Правління учнівського самоврядування від імені учнів школи, висловлюючи суверенну волю учнів, дбаючи про забезпечення прав і свобод людини – учня та гідних умов її життя, піклуючись про зміцнення учнівського самоврядування в школі, прагнучи розвинути і зміцнити демократію в суспільстві, усвідомлюючи відповідальність перед Богом, власною совістю, попереднім, нинішнім та майбутнім поколінням учнів, приймає цей Статут – основний закон Учнівського самоврядування Піщанського ліцею

Загальні засади

Стаття 1. Учнівське самоврядування є добровільним об’єднанням учнів.

Стаття 2. Учнівське самоврядування є організацією, що складається з людей, створена людьми і для людей. Учні є людьми.

Стаття 3. Метою учнівського самоврядування є формування в учнів почуття господаря школи, класу, вміння співробітничати на принципах партнерства, гласності, демократизму. Права, свободи та обов’язки.

Стаття 4. Усі учні школи є рівними у своїй гідності та правах.

Стаття 5. Особистість кожного, хто працює чи навчається в школі, є недоторканою і ніщо не повинно загрожувати здоров’ю людини, обмежувати її права, ображати честь і гідність.

Стаття 6. Образою честі й гідності кожного, хто працює чи навчається в школі, є будь – які дії чи слова, що принижують честь, гідність іншої людини.

Стаття 7. Кожен учень має право на вільний розвиток своєї особистості, якщо при цьому не порушуються права і свободи інших людей.

Стаття 8. Кожен учень має обов’язки перед суспільством та школою. >Учень зобов’язаний: Пройти курс навчання в школі; Подати документ, що пояснює його відсутність на уроках; Виконувати вимоги вчителів з підготовки до уроків; Дотримуватись норм та правил поведінки в школі.

Стаття 9. Учень має право, щоб урок закінчувався відразу після дзвінка на перерву.

Стаття 10. Учень має право на свободу думки та слова, на вільне вираження своїх поглядів та переконань.

Стаття 11. Кожен учень має право вільно збирати, зберігати, використовувати та поширювати інформацію усно, письмово або в інший спосіб – на свій вибір. Ця інформація не повинна порушувати честь та гідність кожного, хто навчається чи працює в школі.

Стаття 12. Кожен учень має право обирати профіль навчання, факультативи та додаткові заняття, мистецькі гуртки, студії – на свій вибір.

Стаття 13. Кожному гарантується знати свої права та обов’язки.

Стаття 14. Кожен учень або працівник школи зобов’язаний неухильно додержуватися Статуту та законів учнівського самоврядування школи.

Стаття 15. Кожен має право володіти, користуватися і розпоряджатися своєю власністю, результатами своєї інтелектуальної, творчої діяльності.

Стаття 16. Учні мають право брати участь в управлінні справами Учнівського самоврядування школи, вільно обирати і бути обраними до органів Учнівського самоврядування школи.

Стаття 17. Не допускається збирання, зберігання, використання та поширення конфіденційної інформації про особу без її згоди.

Стаття 18. Кожному гарантується таємниця листування, телефонних розмов, телеграфної та іншої кореспонденції.

Стаття 19. Кожен учень школи має право брати участь у будь – яких сферах шкільного життя. Ініціювати будь - які форми цього життя.

Структура Учнівського самоврядування (додаток)

Загальні учнівські збори школи.

Стаття 20. Найвищим органом Учнівського самоврядування школи є загальні учнівські збори.

Стаття 21. загальні учнівські збори школи мають скликатися не рідше 2-х разів на рік.

Стаття 22. Загальні учнівські збори школи вирішують поточні важливі справи шкільного життя.

Прикінцеві положення

Стаття 23. Статут набуває чинності з дня його прийняття.

Стаття 24. День прийняття Статуту Учнівського самоврядування є загально шкільним святом – Днем Статуту учнівського самоврядування.

Перехідні статті

1. Правління коригує Статут Учнівського самоврядування для нинішніх та майбутніх поколінь учнів.

2. Статут є дійсним, поки відповідає сучасній структурі школи.

3. Статут затверджується правлінням учнівського самоврядування та директором НВК.

4. Всі статті Статуту стосуються кожного учня та працівника школи – без винятків.

УГОДА ПРО СПІВПРАЦЮ

МИ: Адміністрація Піщанського ліцею Батьківський актив  Піщанського ліцеюРада «Старшокласник» ( далі СТОРОНИ) Уклали цю УГОДУ про наступне:

1. СТОРОНИ , укладаючи цю УГОДУ, вважають , що тільки об’єднання спільних зусиль найповніше сприятиме ефективному навчально-виховному процесу.

2. СТОРОНИ визнають одне одного як рівноправних партнерів в організації освітнього простору, позашкільного і громадського життя, дозвілля й оздоровлення; у захисті прав та інтересів педагогів, учнів та батьків; у фінансово – економічній, соціальній, інформаційній підтримці НВК.

3. СТОРОНИ визначають основоположними такі засадами співпраці: - демократизм; - добровільність; - відкритість; - взаємну поінформованість; - взаємне представництво при проведенні управлінських, організаційних, контрольних заходів на всіх рівнях; - толерантність; - наступність.

4. Сторони зобов’язуються: - поважати інтереси один одного і неухильно дотримуватись прав, свобод і обов’язків громадян України, які гарантовані Конституцією України, Законом України « Про освіту», чинним законодавством; - сприяти створенню широкого діапазону умов для здобуття якісної освіти кожним юним громадянином, підтримувати єдину концепцію розвитку освіти в Україні; - забезпечити активну участь сторін у підготовці й прийнятті перспективних проектів програм розвитку школи, шляхом створення спільних робочих і творчих груп, проведення дискусій , круглих столів, конференцій; - - приймати тільки на основі взаємних консультацій та узгоджень будь яке рішення, що стосується діяльності всіх або одного із партнерів; - постійно інформувати один одного про свою діяльність, прийнятті рішень та їх результативність; - сприяти створенню у Піщанському НВК безпечних для життя та здоров’я, психічно – комфортних умов для всіх учасників навчально – виховного процесу: вчителям – у педагогічній діяльності , учням – у навчанні, батькам - у вихованні; - виявляти і піддавати критиці всі прояви приниження гідності , утиску, відмови у задоволенні законних вимог учасників навчально – виховного процесу, вимагати вирішення конфліктів у межах прав і свобод людини, гарантованих Конституцією України та відповідно до Закону України « Про освіту», чинного законодавства; - ініціювати та підтримувати всі форми співпраці педагогів, учнів та батьків.

5. Для реалізації положень цієї Угоди СТОРОНИ домовилися: - щорічнокоординувати спільні дії на навчальний рік - висвітлювати свою діяльність у районній газеті « Вісті Красноградщини», - змінювати і доповнювати зміст цієї Угоди тільки за спільною згодою СТОРІН, причому зміни і доповнення можуть бути направлені лишена на розширення повноважень і прав СТОРІН, удосконалення спільної діяльності.

6. Ця Угода вступає в силу з моменту підписання її СТОРОНАМИ та не обмежується терміном дії.

7. Цю Угоду складено в трьох примірниках-оригінальних ( по одному для кожної з СТОРІН), що мають однакову силу,

Підпис СТОРІН: Адміністрація Піщанського ліцею

Голова Батьківського активу 

Голова ради«Старшокласник» Гнатенко А.

Директор Піщанського ліцею С.І.Сливка -Власова

 

 

План роботи учнівського самоврядування

в Піщанському ліцеї

на 2021/2022 рік

 

Новини
Календар
«  Жовтень 2023  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Copyright MyCorp © 2023
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz