Районні та обласні масові заходи2021/2022 навчальний рік
2019/2020 навчальний рік
Учнівські спортивні конкурси
№
з/п
|
Назва конкурсу
|
ПІБ учня
|
ПІБ учителя
|
Нагорода
|
1
|
Спортивний захід до Всесвітнього Дня туризму районний (етап)
|
Литовченко Андрій
Турлов Владислав
Рябчинська Альбіна
Меркулов Кирило
|
Чернишов Володимир Миколайович
|
Диплом ІІІ ступеня
|
2
|
Першість району серед ЗЗСО з настільного тенісу
|
Попова Анастасія
|
Михайлов Юрій Семенович
|
Диплом ІІ ступеня
|
3
|
Районний турнір з лазертагу
|
Учні 4-5 класів
|
Рябчинська Тетяна Сергіївна
|
Дипломи І,ІІ,ІІІ ступенів
|
Учнівські інтелектуальні проекти
№
з/п
|
Назва проекту
|
ПІБ учня
|
ПІБ учителя
|
Нагорода
|
1
|
Всеукраїнський конкурс - захист науково-дослідницьких робіт учнів - членів Малої академії наук України
(районний етап)
|
Тонконіг Олександра
|
Золотарьова Аліна Вячеславівна
|
Диплом ІІ ступеня
|
2
|
Всеукраїнський конкурс - захист науково-дослідницьких робіт учнів - членів Малої академії наук України
(районний етап)
|
Ракальська Валерія Сергіївна
|
Ільченко Віта Василівна
|
Диплом ІІІ ступеня
|
3
|
Всеукраїнський конкурс - захист науково-дослідницьких робіт учнів - членів Малої академії наук України
(районний етап)
|
Рак Анна Романівна
|
Виноградова Людмила Віталіївна
|
Диплом ІІІ ступеня
|
Учнівські творчі проекти
№
з/п
|
Назва проекту
|
ПІБ учня
|
ПІБ учителя
|
Нагорода
|
1
|
Всеукраїнський конкурс шкільних та молодіжних медіа « Youth MediaLab»
|
Учні 9-10 клас
|
Зубов Сергій Станіславович
|
Сертифікат
|
2018/2019 навчальний рік
В учнівських спортивних конкурсах:
№
|
Назва конкурсу
|
ПІБ учня
|
ПІБ учителя
|
Нагорода
|
1
|
Спортивний захід до Дні туризму районний (етап)
|
Литовченко Андрій,Голубничий Євген, Семенихіна Світлана,Гінгер Ростислав, Турлов Владислав,
Дзюбенко Михайло Рябчинська Альбіна
|
Чернишов Володимир Миколайович
|
Диплом ІІІ ступеня
|
2
|
Першість району серед ЗЗСО з настільного тенісу
|
Погорілий Ілля Олексійович
|
Михайлов Юрій Семенович
|
Диплом ІІІ ступеня
|
3
|
Першість району серед ЗЗСО з настільного тенісу
|
Кисіль Владислав
|
Михайлов Юрій Семенович
|
Диплом ІІ ступеня
|
4
|
Першість району серед ЗЗСО з настільного тенісу
|
Стець Дмитро Михайлович
|
Михайлов Юрій Семенович
|
Диплом ІІІ ступеня
|
5
|
Першість Красноградського району з волейболу серед учнівської молоді районний ( етап)
|
Команда хлопців
|
Михайлов Юрій Семенович
|
Диплом ІІІ ступеня
|
В учнівських інтелектуальних проектах:
№
|
Назва проекту
|
ПІБ учня
|
ПІБ учителя
|
Нагорода
|
1
|
Всеукраїнський конкурс - захист науково-дослідницьких робіт учнів - членів Малої академії наук України (районний етап)
|
Тонконіг Олександра
|
Золотарьова Аліна Вячеславівна
|
Диплом ІІ ступеня
|
В учнівських творчих проектах:
№
|
Назва проекту
|
ПІБ учня
|
ПІБ учителя
|
Нагорода
|
1
|
Виставка зимових композицій в номінації «Флористика»
|
Учні 1 класу
|
Зінченко Вікторія Петрівна
|
Диплом І ступеня
|
2
|
Виставка зимових композицій в номінації «Зимовий букет»
|
Учні 8 класу
|
Єдикіна Людмила Василівна
|
Диплом ІІ ступеня
|
3
|
Фотовиставка «Територія пригод – 2019»
|
Рак Анна
|
Кравченко Алла Віталіївна
|
Диплом ІІ ступеня
|
2017/2018 навчальний рік
Участь у конкурсах:
- Міжнародний мовно-літературний конкурс ім.. Т.Г.Шевченка – Богданова Ірина (10 клас) - І місце, вчитель Бендюк О.П. Ноженко С. (9 клас) – І місце , вчитель Бендюк О.П.
Участь у І етапі науково - дослідницької роботи Малої академії наук України : Рак Анна ( 8 клас) українська мова та література – ІІ місце ;
Романенко Анастасія (11 клас) історія України – ІІ місце;
Деренська Юлія (11 клас) українська література – І місце
Брали участь у районних військово - спортивних заходах до Дня Збройних сил України:
- командна першість учні 11 класу Пономаренко Олег, Стець Михайло.
Команда Піщанського НВК стала призером в районному етапу Всеукраїнського конкурсу «Молодь за здоровий спосіб життя», в конкурсі ЮІД ( ІІ місце)
- Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру » (78 учасників );
-
-
- Міжнародний учнівський конкурс «Соняшник» (20 учасник)
- Всеукраїнський конкурс «Колосок » ( 22 учасники)
- Участь у фестивалі дитячої творчості «Таланти ІІІ тисячоліття» дошкільний підрозділ (І місце).
- Обласна геологічна олімпіада 9 учасників – 8 призерів;
- В районному етапі фестивалю вжитково – декоративного мистецтва ( учнівський колектив 1а – ІІ місце, Ракальська Е. – ІІ місце).
Брали участь:
-
-
- В районному етапі конкурсу «Дружин юних пожежників»;
- В районному етапі конкурсу «Знай і люби свій край»;
- Фотоконкурсі «Територія пригод»;
- Фотоконкурсі «В об’єктиві натураліста;
- Районне змагання з волейболу ( дівчата ІІІ місце);
- Спортивні змагання «Шкіряний м’яч»;
- Всеукраїнський конкурс екологічних бригад «Земля – наш спільний»;
- Районне змагання інтелектуалів «Що? Де? Коли?»
- Зимовий чемпіонат з техніки велотуризму ( старша група І місце, середня група ІІІ місце).
|